باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

تصویر ، گریم نوید محمدزاده در نقش یک تبهکار بی‌رحم

عکس گریم نوید محمدزاده در نمایش موزیکال «الیور توئیست» که این روزها روی صحنه تالار وحدت هست، منتشر شد. گریم نوید محمدزاده در نقش یک تبهکار..

ادامه مطلب

محکومیت دکتر مرحوم کیارستمی به پرداخت دیه

مانوش منوچهری وکیل مدافع خانواده مرحوم کیارستمی با اعلام این خبر گفت: دادگاه رأی را صادر کرده ولی هنوز ابلاغ نکرده است. محکومیت دکتر مرحوم ک..

ادامه مطلب

دعوت بازیگر زن از جواد رضویان، مهدی طارمی و محسن مسلمان جهت پیوستن به یک چالش

لیلا بلوکات از جواد رضویان، مهدی طارمی و محسن مسلمان دعوت کرد به چالش دیدن نمایش «بلک‌لایت لند» بپیوندند. دعوت بازیگر زن از جواد رضویان، مهدی طارمی و محس..

ادامه مطلب

علت جدایی و طلاق بازیگر مشهور زن از همسر فوتبالیستش

به گزارش برنا، اشلی کول فوتبال را از کلوب آرسنال شروع کرده و در سال۲۰۰۶ به چلسی پیوسته و در سال ۲۰۱۴ به عضویت کلوب آ. اس. رم در آمد.وی ۱۰۷ بازی ملی جهت تیم..

ادامه مطلب

یادمان باشدبیشترین کشته های جنگ با داعش،کرد هستند / خانم خواننده کرد

به گزارش خبرآنلاین،هانا کامکار در اینستاگرام نوشت:” یادمان باشد کردها جنگیدن با داعش را به زمین آموختند وبیشترین کشته ها دراین نبرد ازکردها بوده ..

ادامه مطلب

تبریک پرستو صالحی جهت پدر شدن یغما گلرویی

یغما گلرویی به تازگی صاحب فرزند شده است و پرستو صالحی به همین مناسبت به او تبریک گفته است. تبریک پرستو صالحی جهت پدر شدن یغما گلرویی عبارا..

ادامه مطلب