باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

خواهان توافق با غرب درمورد مساله آوارگان سوری هستیم / لاوروف

وزیر خارجه روسیه امروز (دوشنبه) تصریح کرد که مسکو جهت دست‌یابی به تفاهمی با کشورهای غربی اطراف اصول مشترکی درمورد مساله آوارگان سوری تلاش می‌کند. ..

ادامه مطلب

قصد ترکیه جهت خرید اس-۴۰۰ روسیه خطری جهت اف-۳۵‌های ناتو است / ژنرال آمریکایی

یکی از ژنرال‌های ارشد نیروهای هوایی ارتش آمریکا در اروپا گفت، برنامه‌های ترکیه جهت خرید اس-۴۰۰ از روسیه این امکان را به روسیه می‌دهد تا پرواز جنگنده‌های ..

ادامه مطلب

نخست‌وزیر کانادا دیدارش با ترامپ را لغو کرد

نخست وزیر کانادا اعلام کرد، سفرش به آمریکا جهت دیدار با دونالد ترامپ را به خاطر پیش شرط‌های “غیر قابل قبول” تجاری جهت کشورش لغو کرد. ..

ادامه مطلب

دختر حاکم دوبی کجاست؟

روز ۱۱ مارس ۲۰۱۸ ویدیویی ۴۰ دقیقه‌ای از دختری با تی‌شرت آبی در کنج اتاقی سفید با پرده‌ای شیری‌رنگ منتشر شد که می‌گفت شاید این آخرین ویدیویی باشد که از خودش می‌گ ..

ادامه مطلب

مذاکره با ترامپ مثل مذاکره با ژله است! / رهبر اقلیت دموکرات در سنا

به دنبال ناکامی دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه در توافق جهت تامین بودجه موقت دولت آمریکا و شروع روند تعطیلی نهادهای دولت فدرال این کشور، رهبر اقلیت دموکرات در س..

ادامه مطلب

داعش از نخستین حمله این گروه در کشمیر خبر داد

گروه تروریستی تکفیری داعش در بیانیه ‏ای مسئولیت انفجار انتحاری در شهر «سریناگار» پاکستان را بر عهده گرفت. داعش از نخستین حمله این گروه در ..

ادامه مطلب

اکنون وقت بپاخاستن و مبارزه با جمهوریخواهان آمریکاست / برنی سندرز

سناتور دموکرات کنگره آمریکا با انتقاد از تصویب لایحه کم کردن و اصلاح مالیاتها در مجلس نمایندگان این کشور، خواستار ایستادگی مردم آمریکا در برابر جمهوریخواها..

ادامه مطلب

از سرگیری محاکمه جمعی ۲۲۰ متهم کودتای نافرجام ترکیه

محاکمه دسته‌جمعی بیش از ۲۲۰ متهم کودتای نافرجام ترکیه از جمله ژنرال‌های سابق ارتش قرار است امروز (دوشنبه) از سر گرفته شود؛ افرادی که به رهبری کودتای نا..

ادامه مطلب

تصویر العمل اوباما به خشونت‌های نژادپرستان و انتقاد سی‌ان‌ان از موضع گیری ترامپ

باراک اوباما مدیر جمهوری سابق آمریکا در تصویر العمل به خشونت های روز شنبه «نژادپرستان راست افراطی سفید پوست» در «شارلوتزویل» ایالت ویرجینیا که یک کشته و 20 ..

ادامه مطلب

جهت محافظت از آمریکا هر اقدامی می کنیم / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا در پی شلیک یک فروند موشک قاره پیما به وسیله کره شمالی، اعلام کرد که واشنگتن هر اقدامی جهت حفاظت از خود انجام می دهد.  ..

ادامه مطلب