باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

دختر حاکم دوبی کجاست؟

روز ۱۱ مارس ۲۰۱۸ ویدیویی ۴۰ دقیقه‌ای از دختری با تی‌شرت آبی در کنج اتاقی سفید با پرده‌ای شیری‌رنگ منتشر شد که می‌گفت شاید این آخرین ویدیویی باشد که از خودش می‌گ ..

ادامه مطلب

مذاکره با ترامپ مثل مذاکره با ژله است! / رهبر اقلیت دموکرات در سنا

به دنبال ناکامی دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه در توافق جهت تامین بودجه موقت دولت آمریکا و شروع روند تعطیلی نهادهای دولت فدرال این کشور، رهبر اقلیت دموکرات در س..

ادامه مطلب

داعش از نخستین حمله این گروه در کشمیر خبر داد

گروه تروریستی تکفیری داعش در بیانیه ‏ای مسئولیت انفجار انتحاری در شهر «سریناگار» پاکستان را بر عهده گرفت. داعش از نخستین حمله این گروه در ..

ادامه مطلب

اکنون وقت بپاخاستن و مبارزه با جمهوریخواهان آمریکاست / برنی سندرز

سناتور دموکرات کنگره آمریکا با انتقاد از تصویب لایحه کم کردن و اصلاح مالیاتها در مجلس نمایندگان این کشور، خواستار ایستادگی مردم آمریکا در برابر جمهوریخواها..

ادامه مطلب

از سرگیری محاکمه جمعی ۲۲۰ متهم کودتای نافرجام ترکیه

محاکمه دسته‌جمعی بیش از ۲۲۰ متهم کودتای نافرجام ترکیه از جمله ژنرال‌های سابق ارتش قرار است امروز (دوشنبه) از سر گرفته شود؛ افرادی که به رهبری کودتای نا..

ادامه مطلب

تصویر العمل اوباما به خشونت‌های نژادپرستان و انتقاد سی‌ان‌ان از موضع گیری ترامپ

باراک اوباما مدیر جمهوری سابق آمریکا در تصویر العمل به خشونت های روز شنبه «نژادپرستان راست افراطی سفید پوست» در «شارلوتزویل» ایالت ویرجینیا که یک کشته و 20 ..

ادامه مطلب

جهت محافظت از آمریکا هر اقدامی می کنیم / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا در پی شلیک یک فروند موشک قاره پیما به وسیله کره شمالی، اعلام کرد که واشنگتن هر اقدامی جهت حفاظت از خود انجام می دهد.  ..

ادامه مطلب

بستن شبکه الجزیره ضرورتی ندارد، دوحه شروط مهم را اجرا کند / عربستان

نماینده عربستان در شرکت ملل با بیان اینکه پذیرش شروط کشورهای تحریم کننده قطر باید جهت این کشور کار آسانی باشد، گفت: بستن شبکه “الجزیره” ..

ادامه مطلب

قطر به درخواست آمریکا میزبان طالبان بود

به گزارش ایلنا به نقل از الجزیره، نماینده وزیر امور خارجه قطر در امور ضد تروریسم گفت دوحه به درخواست آمریکا بین واشنگتن، کابل و طالبان کانال ارتباطی ایج..

ادامه مطلب

چگونه با کشور عزیزمان ایران مذاکره کنیم در حالی که به دنبال ظهور مهدی منتظر هست

گفتگو با قدرتی که به دنبال برنامه ریزی جهت بازگشت مهدی منتظر است چگونه ممکن هست. چگونه می توان با آنها تفاهم کرد؟  جانشین ولیعهد عربستان سع..

ادامه مطلب