باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

فشار و اجبار در مورد حجاب را قبول نداریم / ابتکار

معاون امور زنان و خانواده مدیر جمهور با تاکید بر ایجاد گفتگوی ملی و شنیده شدن مطالبات نسل جوان درمورد حجاب، گفت: باید زمینه جهت شنیده شدن نظر های متفاوت ف..

ادامه مطلب

هوشمندسازی کارت ملی از جیب کوچک مردم؟

تبدیل کارت‌های ملی کاغذی قدیمی به کارت‌هایی هوشمند علاوه بر مزایای زیادی که می تواند به واسطه امکانات الکترونیکی تازه جهت شهروندان داشته باشد، به لحاظ امنیت..

ادامه مطلب

بررسی دلایل افت مخاطبان سریال «شهرزاد»

تعدادی از سریال های موفق دنیا که در چند فصل متوالی تولید می شوند، با افت مخاطب در فصل های بعد همراه می شوند و سریال «شهرزاد» نیز به این وضع دچار شده است..

ادامه مطلب

پول مالیات بر سیگار در مراکز درمان سرطان هزینه می شود

معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: اعتبار مالیات بر سیگار، جهت توسعه زیرساخت مراکز درمانی بیماری های متاثر از مصرف سیگار به خصوص مراکز درمان تشخیص و درمان سرطان..

ادامه مطلب

یوونتوس فاتح دربی تورین شد

به گزارش تسنیم، در نخستین دیدار از روز دوم از هفته بیست وپنجم مسابقه های سری A ایتالیا، از ساعت ۱۵ امروز (یکشنبه) تیم های تورینو و یوونتوس در دربی تورین موس..

ادامه مطلب

زیدان به شایعات راجع به ایسکو آخر داد

سرمربی رئال مادرید اعلام کرد که دوست دارد هافبک اسپانیایی هر لحظه در این تیم بماند و به شایعات راجع به نخواستن این بازیکن آخر داد. زیدان ب..

ادامه مطلب