باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

از نتیجه بازی خوشحالم/ راه افزایش هنوز باز است ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید همه چیز الان مساوی است و به بازی برگشت بستگی دارد. برانکو: از نتیجه بازی خوشحالم/ راه افزایش هنوز باز است ..

ادامه مطلب

گزارش از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری

نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت سیدعلیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری را بررسی کردند.  گزارش از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی دادگستری ..

ادامه مطلب

گزارش جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم

بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم از سوی نمایندگان مجلس از امروز شروع شد. گزارش جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم ..

ادامه مطلب

فالکون ۹ ابررایانه را امشب به فضا می‌برد

امشب یک موشک فالکون ۹ فضاپیمای دراگون را به مدار زمین می رساند. محموله این فضاپیما ابر رایانه ای است که می تواند یک سال در خارج زمین دوام بیاورد. ..

ادامه مطلب

شروع به کار شورای پنجم از اول شهریور براساس بخشنامه وزارت کشور

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از شروع به کار شورای شهر پنجم ار اول شهریور در پی بخشنامه وزارت کشور خبر داد. شروع به کار شورای پنج..

ادامه مطلب

پرونده 38 مفقودی سیل خراسان رضوی بسته شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: عملیات جستجوی مفقودشدگان سیل 20 مرداد ماه در این استان با کشف شدن همه این افراد ظهر امروز آخر یافت. ..

ادامه مطلب

تصویر العمل اوباما به خشونت‌های نژادپرستان و انتقاد سی‌ان‌ان از موضع گیری ترامپ

باراک اوباما مدیر جمهوری سابق آمریکا در تصویر العمل به خشونت های روز شنبه «نژادپرستان راست افراطی سفید پوست» در «شارلوتزویل» ایالت ویرجینیا که یک کشته و 20 ..

ادامه مطلب

افزایش دوام گوشت با نانوکپسول‌های اسانس رزماری

محققان دانشگاه صنعتی شاهرود موفق به سنتز نانوکپسول‌های حاوی اسانس رزماری با توانایی ضدباکتری عامل بیماری حصبه شدند که این مواد می‌تواند جایگزینی جهت مواد ن..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 812 تومان ، جنب و جوش های مثبت قیمت سکه

سکه طرح قدیم یک میلیون و 216 هزار و 900 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 184 هزار تومان به فروش رسید.  جنب و جوش های مثبت قیمت سکه/ دل..

ادامه مطلب