باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

جهت محافظت از آمریکا هر اقدامی می کنیم / ترامپ

رئیس جمهوری آمریکا در پی شلیک یک فروند موشک قاره پیما به وسیله کره شمالی، اعلام کرد که واشنگتن هر اقدامی جهت حفاظت از خود انجام می دهد.  ..

ادامه مطلب

بستن شبکه الجزیره ضرورتی ندارد، دوحه شروط مهم را اجرا کند / عربستان

نماینده عربستان در شرکت ملل با بیان اینکه پذیرش شروط کشورهای تحریم کننده قطر باید جهت این کشور کار آسانی باشد، گفت: بستن شبکه “الجزیره” ..

ادامه مطلب

مروان در انتظار نظر کرانچار ، کایرو با سپاهان قرارداد می‌بندد

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر بخواهیم مهاجم عراقی را جذب کنیم او را در دو بازی اول لیگ نخواهیم داشت. کایرو با سپاهان قرارداد می بندد/ مروان..

ادامه مطلب

دعوت بازیگر زن از جواد رضویان، مهدی طارمی و محسن مسلمان جهت پیوستن به یک چالش

لیلا بلوکات از جواد رضویان، مهدی طارمی و محسن مسلمان دعوت کرد به چالش دیدن نمایش «بلک‌لایت لند» بپیوندند. دعوت بازیگر زن از جواد رضویان، مهدی طارمی و محس..

ادامه مطلب

نقطه چرخش سود بورسی‌ها

بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران در حالی وارد نیمه دوم دهه 90 شده است است که طی این سال ها شاهد تحولاتی جدی بوده هست. فارغ از نوسان قیمت ها در بازارهای ..

ادامه مطلب

خودروی لوکس برقی که از فراری هم سریع تر است

شرکت Lucid Motors از تولید یک خودروی برقی پرسرعت به نام Alpha Speed Car خبر داده که می تواند با سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند.  خودروی ل..

ادامه مطلب

بزرگترین باتری دنیا را می‌سازد ، تسلا&quot، &quot

شرکت تسلا اعلام کرد قصد ساخت بزرگترین سیستم ذخیره‌سازی باتری دنیا را در کشور استرالیا دارد. "تسلا" بزرگترین باتری دنیا را می سازد عب..

ادامه مطلب

درخواست توانیـر از مردم جهت جلوگیری از خاموشی

شرکت توانیر با توجه به شرایط خاص تامین برق کشور از مردم درخواست جدی کرد که در مصرف برق صرفه‌جویی کنند. درخواست توانیـر از مردم جهت جلوگیری از خ..

ادامه مطلب