باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

واکنش معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور به دسته‌بندی رأی ملت کشور عزیزمان ایران به حلال و حرام

معاون سیاسی دفتر مدیر جمهور تصریح کرد: جنبش زیاد دوقطبی در کشور، به مصلحت ملی نیست. واکنش معاون سیاسی دفتر مدیر جمهور به دسته بندی رأی ملت ک..

ادامه مطلب

فایل آپارتمان‏های پایتخت کشور عزیزمان ایران در هفته اخیر

متوسط قیمت هر مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده است در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران طی یک ماه نخست امسال معادل 4 میلیون و 370 هزار تومان از سوی با..

ادامه مطلب

نمایشگاه کتاب تخصصی شود ، تعیین مدیر دانشگاه آزاد تا ۳ ماه دیگر

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی از تعیین مدیر این دانشگاه حداکثر تا سه ماه آینده خبر داد. تعیین مدیر دانشگاه آزاد تا ۳ ماه دیگر/ نمایشگاه ..

ادامه مطلب

خریدهای تازه پرسپولیس با لباس این تیم (عکس) , رسمی

به گزارش ایلنا، گادوین منشا و شجاع خلیل زاده دو خرید تازه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات که امروز به دفتر کلوب مراجعه کردند، بعد از نهایی کردن توافقشان با سرپر..

ادامه مطلب

سقوط مرد مشهدی به داخل چاه 20 متری

سرپرست سه ایستگاه شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد صبحگاه امروز از اتفاق سقوط در چاه و مصدوم شدن یک تن خبر داد. سقوط مرد مشهدی به داخ..

ادامه مطلب

نرخ تازه مرغ و انواع مشتقات آن اعلام شد

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی قیمت تازه مرغ و انواع مشتقات آن را در بازار اعلام کرد و گفت: قیمت این کالا نسبت به هفته گذشته ۱۰۰ تومان ارزان شده است است. ..

ادامه مطلب

چگونه با کشور عزیزمان ایران مذاکره کنیم در حالی که به دنبال ظهور مهدی منتظر هست

گفتگو با قدرتی که به دنبال برنامه ریزی جهت بازگشت مهدی منتظر است چگونه ممکن هست. چگونه می توان با آنها تفاهم کرد؟  جانشین ولیعهد عربستان سع..

ادامه مطلب

وحدت دنیا اسلام جهت کشور عزیزمان ایران اهمیت دارد / قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آنچه جهت جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران اهمیت دارد، وحدت دنیا اسلام و همگرایی کشورها جهت برون رفت از بحران های متعدد در..

ادامه مطلب

تبریک پرستو صالحی جهت پدر شدن یغما گلرویی

یغما گلرویی به تازگی صاحب فرزند شده است و پرستو صالحی به همین مناسبت به او تبریک گفته است. تبریک پرستو صالحی جهت پدر شدن یغما گلرویی عبارا..

ادامه مطلب