باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مهلت ارسال مدارک به AFC یک ماه دیگر تمدید شد ، خبر خوب تاج به باشگاه‌های ایرانی

رئیس فدراسیون فوتبال از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر درخواست تمدید مهلت ارسال مدارک صدور مجوز حرفه‌ای خبر داد.

مهلت ارسال مدارک به AFC یک ماه دیگر تمدید شد ، خبر خوب تاج به باشگاه‌های ایرانی

خبر خوب تاج به کلوب های ایرانی/ مهلت ارسال مدارک به AFC یک ماه دیگر تمدید شد

عبارات مهم : ارسال

رئیس فدراسیون فوتبال از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر درخواست تمدید مهلت ارسال مدارک صدور مجوز حرفه ای خبر داد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در مورد ارسال مدارک حرفه ای کلوب به AFC گفت: بعد از مشورت های فدراسیون فوتبال ایران، کنفدراسیون فوتبال آسیا 30 روز دیگر به کلوب ایرانی وقت داد تا مدارک خود را جهت صدور مجوز حرفه ای ارسال کنند. در واقع این وقت تا 2 نوامبر (11 آبان ماه) تمدید شده است است.

مهلت ارسال مدارک به AFC یک ماه دیگر تمدید شد ، خبر خوب تاج به باشگاه‌های ایرانی

وی ادامه داد: همگان بر این عنوان که مشکلاتی در فوتبال وجود دارد، واقفند و با توجه به شرایط کلوب ها، تلاش کردیم تا این وقت طلایی را در اختیارشان قرار دهیم که تیم ها بتوانند مدارک خود را جهت دریافت مجوز حرفه ای کلوب ها ارسال کنند. پرسشها عدیده ای از گذشته در حوزه باشگاهداری وجود دارد و باید در این خصوص ریشه یابی شود و اعتقاد دارم نباید عده ای بی تفاوت با این عنوان برخورد کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در واقع این مهلت 30روزه، آخرین مهلت و وقت طلایی جهت کلوب ها محسوب می شود و اعتقاد دارم تیم ها باید نهایت استفاده را در این خصوص ببرند. در غیر اینصورت مسئولان دولت، مجلس و وزارت ورزش و جوانان باید این عنوان را بپذیرند که فوتبال توانایی حضور 16 تیم در لیگ برتر را ندارد و کسی این ایراد را متوجه فدراسیون و ارکانش نداند.

رئیس فدراسیون فوتبال از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر درخواست تمدید مهلت ارسال مدارک صدور مجوز حرفه‌ای خبر داد.

تاج در آخر گفت: هنگامی که مناسبات فوتبالی را رعایت نکنیم و برابر مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا و استانداردهای مورد نیاز نتوانیم پیش برویم، بهتر است تعداد تیم های حاضر در لیگ خود را مانند بعضی کشورهای دنیا و متناسب با امکانات موجود کرده و سپس گام به گام به فکر زیاد کردن تیم ها باشیم.

واژه های کلیدی: ارسال | ایرانی | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | فدراسیون فوتبال | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs