باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

گت بلاگز اخبار حوادث سقوط مرد مشهدی به داخل چاه 20 متری

سرپرست سه ایستگاه شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد صبحگاه امروز از اتفاق سقوط در چاه و مصدوم شدن یک تن خبر داد.

سقوط مرد مشهدی به داخل چاه 20 متری

عبارات مهم : ایمنی

سرپرست سه ایستگاه شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد صبحگاه امروز از اتفاق سقوط در چاه و مصدوم شدن یک تن خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره روابط عمومی آتش نشانی مشهد، محمدجواد سبحانی، اظهار کرد: در ساعت 9:32 دقیقه صبحگاه امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی مشهد از اتفاق سقوط فردی به داخل چاه در خیابان ابن سینا مطلع شدند و بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی مشمول بر تیم تخصصی نجات در ارتفاع و چاه ایستگاه 43 و دو تیم نجات دیگر از ایستگاه های سه و یک این شرکت عازم محل اتفاق شدند .

وی ادامه داد: در طبقه منفی یک ساختمان در حال احداث پنج طبقه، مرد میانسالی به علت نامعلومی که به وسیله کارشناسان در دست بررسی هست، به یک باره به ته چاه خشکی به عمق حدودا 20 متر سقوط می کند که ماموران آتش نشانی بلافاصله وارد عملیات شدند و ضمن رساندن اکسیژن به داخل چاه و دیگر کارها ایمنی مورد نیاز فرد اتفاق دیده را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند و خوشبختانه علائم حیاتی در وی مشهود بود .

سقوط مرد مشهدی به داخل چاه 20 متری

واژه های کلیدی: ایمنی | ایستگاه | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs