باز کردن ایران سیاسی ایرانی انتخابات

باز کردن: ایران سیاسی ایرانی انتخابات ایرانیان احمدی نژاد حسن روحانی احمدی نژاد ریاست جمهوری نتیجه انتخابات انتخابات شوراها

گت بلاگز اخبار بین الملل مذاکره با ترامپ مثل مذاکره با ژله است! / رهبر اقلیت دموکرات در سنا

به دنبال ناکامی دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه در توافق جهت تامین بودجه موقت دولت آمریکا و شروع روند تعطیلی نهادهای دولت فدرال این کشور، رهبر اقلیت دموکرات در سنا

مذاکره با ترامپ مثل مذاکره با ژله است! / رهبر اقلیت دموکرات در سنا

رهبر اقلیت دموکرات در سنا: مذاکره با ترامپ مثل مذاکره با ژله است!

عبارات مهم : توافق

به دنبال ناکامی دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در توافق جهت تامین بودجه موقت دولت آمریکا و شروع روند تعطیلی نهادهای دولت فدرال این کشور، رهبر اقلیت دموکرات در سنا ضمن انتقاد از مدیر جمهور آمریکا به عنوان یک “شریک غیرقابل اعتماد در مذاکرات”، با خشم تاکید کرد که مذاکره با مدیر جمهور آمریکا همانند مذاکره با ژله است!

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه هیل، سناتور چاک شومر، رهبر اقلیت دموکرات در سنا گفت: در جریان مذاکره ای که روز جمعه در کاخ سفید با دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا داشتم به او گفتم که ما دموکرات ها می خواهیم بالاترین بودجه نظامی در تاریخ را تصویب کنیم که بسیار زیاد از بودجه درخواست شده است مدیر جمهور هست. من همچنین پیشنهاد دادم تا درخواست ترامپ جهت ساخت دیواری در مرز آمریکا و مکزیک جهت مذاکره مطرح شود.

مذاکره با ترامپ مثل مذاکره با ژله است! / رهبر اقلیت دموکرات در سنا

وی افزود: ترامپ ابتدا با یک برنامه بودجه موقتی چهار یا پنج روزه جهت دولت موافقت کرد تا به من و رهبران کنگره ای وقت کافی جهت دستیابی به یک توافق جهت تامین بودجه قوه مجریه بدهد ولی سپس، مدیر جمهور تصمیم خود را عوض کرد. ترامپ چند ساعت بعد با من تماس گرفت و گفت شنیده ام که ما یک توافق سه هفته ای داریم ولی من در پاسخ به او گفتم که نه آقای مدیر جمهور، هیچکس راجع به یک توافق سه هفته ای صحبت نکرده است.

شومر در ادامه گفت: سپس چند ساعت بعد دوباره با من تماس گرفتند و گفتند ما به این توافق سه هفته ای نیاز داریم ولی از نظر من چیزهایی که آنها می خواهند به هیچ عنوان درست نیست و خارج از محدوده مذاکرات است.

به دنبال ناکامی دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه در توافق جهت تامین بودجه موقت دولت آمریکا و شروع روند تعطیلی نهادهای دولت فدرال این کشور، رهبر اقلیت دموکرات در سنا

وی تاکید کرد: مذاکره با این کاخ سفید همانند مذاکره با ژله است! تقریبا مذاکره با این کاخ سفید غیرممکن هست. به محض اینکه شما یک گام به جلو برمی دارید مدیر جمهور سه گام به عقب برمی دارد.

این بیانات شومر بعد از آن مطرح شد که به دنبال ناکامی کنگره جهت توافق درخصوص تامین بودجه موقت دولت آمریکا، روند تعطیلی نهادهای دولت فدرال این کشور شروع شد و قانونگذاران از روز شنبه تلاش ها جهت دستیابی به یک توافق تازه جهت تامین بودجه قوه مجریه ترامپ را شروع کردند.

واژه های کلیدی: توافق | مذاکره | آمریکا | دموکرات | دولت آمریکا | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs